DOK JE VIKI NA ABORTUSU OGLASIO SE OSMAKČIĆ: Ponovo zgorzio sve, objavio BRUTALNI VIDEO!

0 0

Viktorija Mitrović napustila je “Zadrugu” i otišla na abortrus u pratnji obezbeđenja.

Ona je odlučila da prekine trudnoću i dete Marka Osmakčića ne donese na svet.

Kao što je već poznato, Marko Osmakčić je napustio rijalitiji zbog navodne smrti svoga oca. Na dan zakazane sahrane otkriven je sraman i monstruozan čin porodice Osmakčić koja je lažirala smrt Frana Osmakčića. Ovaj monstuozan korak porodice Osmakčić ispratio je ceo region i izazvao burne reakcije.

U trenutku kada Viktorija abortira, Marko Osmakčić se oglasio i na svom Instagram nalogu šerovao stori sa video snimkom na kom su prikazane sve njegove tuče sa Viktorijom Mitrović, kao i ostalim zadrugarima.

Podsetimo, u trenutku kada je trebala da se održi sahrana Franja Osmakčića, kako su oni naveli na lažnoj umrlici, Marko je vratio svoj instagram profil, a sada kada Viki abortira on postavlja snimak sa svim tučama sa njom uz opis: “Deo pakla koji je prošao”.

izvor: kurir.rs

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %